Перше, що потрібно зробити, - скоротити споживання кислої їжі. Але йдеться не про страви з кислим смаком, а про ті продукти, які закисляють наш організм. Це стосується більшості продуктів з високим вмістом білка.
Деякі продукти можуть призводити до заксилення організму
Виключаємо з організму оброблене м'ясо з магазину, хот-доги, ковбаси, м'ясне асорті, солями. Також викреслюємо на якийсь час цукор і продукти з ним; оброблені зернові злаки (кукурудза, пшениця, ячмінь, просо, жито), смажені страви, молочні продукти, а також продукти з високим глікемічним індексом, кофеїн та алкоголь.
Друга важлива умова – дотримання лужної дієти. У раціоні має бути багато зелених рослин, овочів (капуста, буряк, шпинат), особливо якщо ви любите м'ясо. Збагачуємо раціон некрохмалистими овочами: помідори, редис, огірок, броколі, імбир, часник.
Не забуваємо про корисні жири: найкраща кокосова та оливкова олії. Відмовляємося від кислих фруктів – вони закисляють організм, на відміну кислого лимона. Віддаємо перевагу овочевим сокам та смузі. ⠀ Вирівняти ph-баланс допоможе вживання лужної води, багатої кальцієм, магнієм, кремнієм. Зробити звичайну воду лужною можна самостійно. Для цього потрібно додати у воду ложку морської солі або вичавити в неї сік лимона. Вилужувати воду також здатна звичайна сода - ¼ чайної ложки на склянку води.
ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:
Як покращити здоров'я дітей від народження та до 4 років?
Чому мамам хлопчиків дуже пощастило?
Легендарний вафельний торт буде ще смачнішим з цим рецептом (відео)
Вареники по-полтавськи - наче пухкі хмаринки з начинкою