Про причини постійного голоду - читайте у матеріалі.
Постійний голод
Надто солона, кисла та пряна їжа
Така їжа подразнює слизову оболонку шлунка та підсилює вироблення шлункового соку. Як результат, людина хоче більше їжі. Варто зменшити кількість солі у раціоні.
Недостатня кількість води
Інколи мозок плутає сигнали голоду та спраги, тому може подавати хибні “маячки” нервовій системі. Варто стежити за своїм водним балансом. У результаті замість склянки води людина споживає зайві калорії.
Якщо ви відчуваєте голод, спробуйте випити води. Проте все ж таки якщо голод не мине, тоді ви точно хочете їсти.
Відсутність режиму харчування
Коли організм не має чіткого графіка харчування, він отримує так званий “метаболічний шок”. Це означає, що шлунок не розуміє, коли йому їсти. Крім того, він не може насититися постійними перекусами, тому вимагає нових порцій.
Високий рівень стресу
Їжа часто відіграє роль задоволення. Якщо ми їмо смачні та улюблені продукти, в нас виділяються гормони щастя та радості. Коли організм перебуває у стресі, він хоче його якомога швидше зняти, а їжа – це найпростіший спосіб для цього.
Спробуйте заспокоїтися іншими методами, наприклад медитацією чи фізичними вправами.
Проблеми з гормонами
Порушення в роботі щитоподібної залози чи зміни в гормональному фоні можуть провокувати зміни в апетиті та призводити до постійного відчуття голоду. Важлива деталь полягає в тому, що більшість із гормональних порушень можна налагодити за допомогою нормального способу життя.
ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:
Чому діти не сплять ночами?
Стать майбутньої дитини можна вирахувати за іменами батьків
Легендарний вафельний торт буде ще смачнішим з цим рецептом (відео)
Вареники по-полтавськи - наче пухкі хмаринки з начинкою