Не кожен шлунок може впоратись з таким продуктом як часник.
Протипоказання для вживання часника
Часник є продуктом, який у великій кількості містить активні речовини. Ці інгредієнти пряного овочу можуть негативно впливати на слизову оболонку травного тракту, якщо вона пошкоджена, виразка. Для засвоєння часнику, особливо сирого, потрібен міцний і здоровий шлунок – інакше виникає ймовірність гострих запальних явищ, які супроводжуються больовими симптомами.
Небажано включати його до раціону тим, хто має проблеми зі шлунком… Якщо їсти продукт сирим, то буде загострення, тому що він містить багато активних речовин, які посилюють запалення.
Часник також може стати причиною хворобливих станів у людей із хронічними порушеннями кишечника. Присутні у часнику сполуки цілком здатні пройти через шлунок, не втративши своїх біоактивних властивостей. Потрапивши в кишечник, вони можуть дратівливо діяти з його слизову оболонку, і якщо з нею є проблеми, людина ризикує відчути серйозне нездужання.
Крім того, часник не потрібно їсти людям після інвазивних втручань, операцій. У часнику є речовини, які впливають на плинність крові. Якщо людина має стани, при яких розріджена кров може викликати якісь ускладнення (наприклад, вона після операції або приймає спеціальні препарати) то продукт вживати не рекомендується.
ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:
Поради батькам, як навчити дитину захищати себе від булінгу
7 ознак, що дитина не висипається
Салат з крабовими паличками, сиром і помідорами
Класичний чізкейк з мандаринами: зможе приготувати кожен