Та чи ми отримуємо користь для свого організму, коли намагаємося переключитися з психологічної проблеми на фізичне тіло?
Слід зауважили, що наше харчування не є дієтою, а лише раціональним обмеженням щодо власних потреб організму.
Для правильного фунціонування шлунку перш за все необхідно пам’ятати про важливость вживання чистої питної води,яке впливає не лише на організм, а й на шкіру.
Окрім, вживання води потрібно слідкувати за різноманітним раціоном харчування. А саме насичувати себе достатньою кількістю свіжих овочів, багатими на білки та вуглеводи продуктами. Проте слід обмежити кількість смаженої,гострої та кислої їжі.
Спочатку відмовитися від звичного харчування буде здаватися справжнього трагедію для нас, але пізніше усвідомлюючи цінність майбутнього результату стане вагомішим від шкідливих звичок таких як -вечеряти цукерками.
Витрачена енергія протягом цілого дня має поновлюватися перед початок наступної випробувальної стресової ситуації, яка ось-ось трапиться з нами.
Найважливішим початком дня є саме сніданок. Він повинен бути насичений та здоровий. Одним із найпростіших прикладів цього може стати звичайне зварене яйце, зелена салата,трішки овочів і шматок цільнозернового хліба. Або якщо ви все таки прихильник «легших « сніданків, можете повернутися до класичної манної каші чи вівсянки.
Чи придасть це вам більше сил та задоволення від поглинання корисної та поживної їжі ? Звісно так.
З часом начебто нове тимчасове харчування може стати щоденним способом як подбати про себе. Наповнюючи свій організм потрібними продуктами ми уникаємо запобігання розвитку багатьох хвороб більшість яких створюються на нервовій системі від обмеження себе «дієвими дієтами, які лише зруйновують нас з середини.
Важливо пам’ятати,що даючи своєму організму все, що він бажає, ми задовольняємо його потреби, уникаючи майбутніх зривів у яких з’являється бажання з’їсти всі існуючи вдома солодощі.
Сенс піклування про себе полягає у розуміння свого тіла та налагодженні контракту з його бажаннями.
Велитович Поліна