Часто люди вважають, що чим менше жиру в продуктах, тим краще. Проте, це не завжди так.
кефір
Все добре в міру. Знежирений кефір - ідеальне перекушування на ніч або тимчасове рішення на дієті. Але зловживати продуктами зі зниженим вмістом жиру не варто.
Плюси знежиреного кефіру:
1. Корисний для організму. Здатний також благотворно впливати на травну, нервову, імунну системи, як і «жирний» аналог. Містить ті ж поживні речовини, що й звичайний кефір, насичений лактокультурами та протеїнами.
2. Підходить для тих, хто сидить на дієті чи страждає від ожиріння. У такому напої менше калорій, мінеральних речовин, але трохи більше білка.
3. Знімає ранкові набряки. Ідеальний як перекус на ніч. Шкоди для фігури не буде, зате напій сприятиме гарному сну та кращому виведенню рідини з організму.
Недоліки:
1. Нестача жирів шкідлива. У знежиреному кефірі майже немає молочного жиру та жиророзчинних вітамінів, а вони – важливий будівельний матеріал для організму, корисні для підтримки імунітету. Постійне та щоденне споживання знежиреного кефіру можливе лише у поєднанні з іншими продуктами, що містять жири (яйця, м'ясо, сир, горіхи, олія).
2. Гормональні проблеми. Нестача жиру в організмі може порушити гормональний баланс, спричинити передчасне старіння. Знежирений кефір не рекомендують постійно пити молодим дівчатам та жінкам. Гормональні збої за нестачі жиру загрожують вплинути на регулярність менструацій.
3. Прісний смак. Знежирений кефір буває не надто смачним. Тому іноді виробники йдуть на хитрість та додають туди цукор. Уважно вивчайте склад!
А якому кефіру надаєте перевагу ви?
ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:
Чому мамам хлопчиків дуже пощастило?
Чи можна гуляти дитині з температурою?
Легендарний вафельний торт буде ще смачнішим з цим рецептом (відео)
Вареники по-полтавськи - наче пухкі хмаринки з начинкою