Хто б міг подумати, що дати вам більшу опірність хворобам можуть навіть спеції!
куркума
Мабуть, перше місце тут займає корінь імбиру, бажано свіжий, а не мелений. Тільки пам'ятайте, що він пролежить у холодильнику із збереженням усіх корисних властивостей не довше трьох тижнів. Імбир має антибактерицидні та протизапальні властивості, м'яко знімає біль і покращує обмін речовин. Найефективніше заварювати тертий імбир із чорним або трав'яним чаєм. Тільки не вживайте такий напій увечері, інакше вам забезпечена безсонна ніч.
Мускатний горіх відомий високим вмістом вітамінів A і C, фолієвої кислоти, цинком, калієм та магнієм. Такий коктейль добре підбадьорить виснажений навантаженнями імунітет і знизить ризик зараження застудою чи грипом. До того ж він заспокоїть нервову систему та подарує міцний здоровий сон. Мускатний горіх можна додавати до страв з картоплі, до нежирного м'яса та пасти з твердих сортів пшениці. Улюблені гарячі зимові напої стануть з ним ароматнішими та смачнішими.
Куркума належить до сильних природних антибіотиків. Все завдяки її протизапальним та антибактеріальним властивостям, які були відомі ще з давніх часів. Сучасні дослідження показали, що ця спеція знижує ризик розвитку ракових захворювань та допомагає ефективніше знижувати вагу. Найорганічніше вона доповнює рис, овочі та соуси до м'яса. Спробуйте додати її до трав'яного чаю або у фруктові смузі.
А ви любите ці спеції?
ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:
Стать майбутньої дитини можна вирахувати за іменами батьків
Топ-3 речі з дитинства, які батькам варто зберегти на згадку своїм дітям
Легендарний вафельний торт буде ще смачнішим з цим рецептом (відео)
Вареники по-полтавськи - наче пухкі хмаринки з начинкою