Загалом, це дуже смачна річ.
Кленовий сироп дуже корисний – у ньому містяться вітаміни В, залізо, фосфор, цинк, магній та інші мікроелементи. Кальцію в ньому більше, ніж у такій кількості молока, а калію більше, ніж у бананах. Він підтримує імунітет, до його складу входять 54 антиоксиданти, що забезпечують клітини організму киснем і виводять токсини. На думку вчених, ці антиоксиданти ідентичні тим, які містяться в цілісній пшениці, насінні льону, ягодах та червоному вині. Крім того, кленовий сироп має протизапальні та антибактеріальні властивості.
Він благотворно впливає на чоловічу потенцію, на серцево-судинну систему та на печінку, бореться проти онкології та атеросклерозу, не дає розвиватися діабету та ожирінню, адже в ньому немає «шкідливого» цукру та жирів. Виявляється, у кленовому сиропі міститься близько 50 цінних речовин, з них 20 допомагають у лікуванні різних захворювань, а 5 речовин навіть не зустрічаються у природі. Одна з них – фенольна сполука квебекол – добре зарекомендувала себе у лікуванні цукрового діабету.
За своїми корисними властивостями кленовий сироп може суперничати навіть із медом, до того ж він менш солодкий, відрізняється нижчою калорійністю та не викликає алергію. Достатньо 60 мл кленового сиропу, щоб забезпечити добову потребу у вітамінах та мінералах. Ці солодкі ласощі можна вважати мультивітамінним комплексом, якщо, звичайно, ви купили натуральний сироп, а не штучний продукт зі смаком кленового цукру.