Організм багато віддає води через піт, тому багато потребує і натомість.
мінеральна вода
Найкраще вгамовує спрагу холодна газована вода, тому що вона швидше всмоктується в кров. Газують воду для збереження - вона повільніше псується. Але лікарі рекомендують пити воду без газу, щоби не дратувати шлунок. Лікувальна мінералка для вгамування спраги не підходить, лікувально-столова теж гарна в міру.
Усім без розбору можна пити лише їдальню мінеральну воду. Власне, це і є найкращий засіб для вгамування спраги. Джерельну варто пити, тільки якщо «джерело» це знаходиться в магазині. Добова норма споживання рідини для здорового дорослого становить 35-40 мл/кг. Якщо температура повітря вища за +25 градусів, потреба збільшується. Не варто чекати, коли організм почне подавати сигнали про спрагу – пийте постійно, особливо в спеку.
На жаль, з віком центр спраги в нашому організмі починає працювати гірше, люди часто приймають сигнали про нестачу рідини за напади голоду і замість того, щоб пити, починають їсти. Краще без нагадування пити часто і потроху: по 1/2 склянки або ковтками протягом усього дня незалежно від їжі.
А що ви п'єте в спеку?
ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:
Чому мамам хлопчиків дуже пощастило?
Чи можна гуляти дитині з температурою?
Легендарний вафельний торт буде ще смачнішим з цим рецептом (відео)
Вареники по-полтавськи - наче пухкі хмаринки з начинкою