Наступний день після очищення печінки добре б почати зі свіжоприготованого морквяного соку, або буряково-яблучного соку. Найкраще підійдуть яблука з кислим смаком, разом з буряковим соком вийде дуже навіть приємна суміш на смак. Ці соки можуть допомогти вивести камені в печінці.
Зелень
Після того як вип'єте сік, добре б з'їсти салат із свіжої зелені, злегка підкисленої або підсоленої, найкраще, чим-небудь натуральним: лимонним соком, журавлиною, морською капустою. Таким чином, можна пообідати і повечеряти. На другий день харчування можна урізноманітнити.
Тепер саме час перейти на правильне харчування, для того щоб печінка зміцнювалася.
А для цього, треба знати, які продукти найбільш шкідливі для нашої печінки, і прибрати їх зі свого меню. До цих продуктів відносяться: смажене м'ясо і риба, наваристі м'ясні та рибні бульйони, консерви, копченості, жирні закуски (особливо холодні) і продукти, що пройшли вплив високої температури. Біла мука, здоба, і інші продукти, які багаті крохмалями, забивають печінка шлаками, і робить її твердою. Погано переносяться при захворюваннях печінки бобові та гриби. Виключити оцет, перець, гірчиця, маринади, ріпа, редис, редька, цибуля, часник, щавель, шпинат, міцну каву і какао, алкоголь. Страви з гострим смаком, неймовірно негативно відбиваються на оздоровленні печінки.
Ще в давнину цілителі помітили, що різні смаки по-своєму стимулюють різні енергії в нашому організмі. Використовуючи ці знання можна стимулювати функції органів. Наприклад, кислий смак активізує функцію печінки і жовчного міхура, слабосолений в меншій мірі, але стимулює, а терпкий і гострий гнітить.
Як встановили сучасні вчені, продукти з гострим і терпким смаком завдають шкоди не тільки печінці, але слизовій оболонці шлунка і дванадцятипалої кишки. Враховуючи все це, люди які бажають поліпшити функцію печінки повинні включити в своє меню обов'язково, продукти з натуральним кислим або солоним смаком, а виключити продукти з терпким смаком.