Деякі з перерахованих продуктів на перший погляд видаються корисними, адже й справді, чому б їм такими не бути, в них безліч вітамінів та мікроелементів! Однак, вони здатні нанести непоправну шкоду організму. Детальніше читайте у "Країні Здоров'я".
Забудьте про ці продукти
1. Сирокопчені ковбаси Небезпека сирокопчених ковбас, які часто виявляються в наших холодильниках, криється в тому, що їх давно ніхто не коптить. Сьогодні багато виробників використовують коптильні рідини, в яких міститься небезпечний для здоров'я формальдегід. Втім, варених ковбас теж варто уникати - їх виготовляють з геномодифікованої сої.
2. Червона ікра Червона ікра зберігається дуже недовго, і термін її придатності коротше часу транспортування з тих місць, звідки вона родом. Виробники знайшли два виходи - сильно солити продукт або заморожувати. Але є і третій (досить поширений) варіант - додавати уротропін або лимонну кислоту. На виході виходить формальдегід (безбарвний газ з різким запахом, ирритант, токсичний).
3. Льодяники Найчастіше в льодяниках можна виявити різні хімічні есенції, які сильно шкодять здоров'ю. У Мережі з'явилося безліч страхітливих роликів з експериментами, що наочно демонструють, що відбувається у людини в шлунку, коли там виявляється цукерка. Результати часом настільки страхітливі, що з'їсти льодяник потім довго не захочеться.
4. Шпроти Свідомі виробники не приховують від своїх громадян, що в продукті міститься канцерогенна речовина бензопірен, яке відноситься до речовин першого класу небезпеки. Уважно читай склад продуктів перш, ніж щось купити.
5. Молочні продукти тривалого терміну зберігання Напевно ти помічала, що пастеризоване молоко зберігається в холодильнику у відкритому вигляді може зберігатися тижнями, при цьому фахівці стверджують: якщо молоко зберігається до двох тижнів, то це допустима норма, а якщо більше - значить в продукт додані антибіотики.
ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:
Чому не можна проколювати вуха дівчаткам до 14 років?
Поради батькам, як навчити дитину захищати себе від булінгу