Ліки від а до я  -   Хвороби  -  Калькулятор калорій  -   Магнітні бурі  -   Дієти  -  Очищення організму  -  Схуднення  -  Молочниця
Геморой  -  Лікування  -  Косметологія  -  Поради  -  Інсульт  -  Інфаркт  -  Діабет  -  Варикоз  - Вправи - Covid-19 


Ліки та препаратиМанакс

-


Інструкція


Загальна характеристика:

основні фізико-хімічні властивості: круглі, двоопуклі таблетки, брунатного кольору, з терпким гіркувато-в’яжучим смаком, характерним для Uncaria tomentosa та препаратів, до складу яких входять танінита полі феноли, із ванільним ледь відчутним запахом; cклад: 1 таблетка містить Uncaria tomentosa (Willd.) DC. екстракт ліофілізований 90 мг (еквівалент 3000 мг кори перуанської лікарської рослини Uña de Gato або“кошачий кіготь”);

допоміжні речовини: крохмаль кукурудзяний, лактоза (молочний цукор), шелак, олія касторова, віск карнаубський.

Форма випуску. Таблетки.

Фармакотерапевтична група.

Цитокіни та імуномодулятори. Код АТС L03A X15**.

Фармакологічні властивості:

Фармакодинаміка. Дія препарату зумовлена такими активними природними інгредієнтами: тетра- та пентациклічні оксиндольніалкалоїди (мітрафілін, птероподин, ункарин, ринхофілін, спеціофілін та ін.), які мають імуностимулюючу (стимулятори фагоцитозу), протизапальну, анти аритмічну, антиагрегантну, гіпотензивну, гіпохолестиринемічну та превентивну протипухлинну дію, є вазодилататорами та міо релаксантами; фенольна фракція представлена катехинами та проантоціанідинами: епікатехіни мають антиоксидантну, Р-вітамінну, противірусну (віруси герпесу та гепатиту, цитомегаловірус), анти мутагенну активність; проантоціані дини приглушують активність окисно-відновних ферментативних процесів у пухлинних клітинах, мають протипухлинну дію; глікозиди хінної кислоти мають противірусну активність, три терпенові сапоніни мають антибактеріальну, антиатеросклеротичну та протипухлинну дію; природні стероїди (кампестерол і стигма стерол) мають антибактеріальну та знеболювальну дію, стимулюють ріст волосся.

Фармакокінетика. Препарат всмоктується і починає діяти відносно повільно (через 30-40 хвилин після прийому). Слабі кислоти, наприклад хінна, всмоктуються головним чином у шлунку, в кислому оточенні якого ці кислоти знаходяться у неіонізованій формі, а слабілуги, до яких належать усі алкалоїди рослини, всмоктуються у тонкому кишечнику, де середовищ є лужне. Манакс легко проходить скрізь стінки капілярів у міжклітинний простір і всередину клітин. Виведення Манаксу та його метаболітів здійснюється головним чином нирками, шляхом фільтрації крізь стінку капілярів клубочків. Час напів виведення - від 8 до 12 годин.

Показання для застосування.У разі порушень імунологічної реактивності застосовується як імуномодулятор длявідновлення імунологічних механізмів при порушеннях субпопуляційного складу лімфоцитів, зниженні активаційної здатності імунокомпетентних клітин, дисімуноглобулінеміях, реакціях гіпер чутливості, хронічних бактеріальних інфекціях, імунодепресивних станах. Лікування та профілактика вторинної імунологічної недостатності для мінімізації віддалених ефектів дії негативних екологічних факторів, у тому числі іонізуючої радіації. У складі комплексної терапії Манакс призначають при радикулітах, ревматизмі, ревматоїдному та інфекційно-алергійному артриті та інших системних захворюваннях сполучної тканини; виразковій хворобі шлунка і дванадцяти палої кишки; при порушеннях обміну речовин і менструального циклу; холециститі, коліті, системномукандидозі, фіброміомі, імпотенції, простатиті, вірусних респіраторних інфекціях, герпесі, онкологічних і гематологічних захворюваннях.

Спосіб застосування тадози. Для дорослих і дітей старше 1 року рекомендована доза - 1 таблетка на добу, за 30-40 хвилин до прийому їжі з достатньою кількістю рідини. Курс лікування - 1-2місяці, з перервою на 5-7 днів після першого місяця. У разі необхідності, з урахуванням тяжкості захворювання, можливо підвищення дози до 3 або 6 таблеток на добу. В цьому разі підвищені дози поділяються на рівні частини і вживаються за 30-40 хвилин до прийому їжі, 3 рази на добу.

Побічна дія. Невідома.

Протипоказання. Препарат в жодному разі неможна призначати пацієнтам після трансплантації органів, у період вагітності та дітям віком до 1 року.

Передозування. Препарат нетоксичний навітьу дуже великих дозах. Побічні ефекти при прийомі препарату у великих дозах не виявлені.

Особливості застосування. Препарат може мати протизаплідну дію, якщо вживається в дуже великих дозах (довготривалий прийом удозах 10 і більше таблеток на добу). При лактації препарат має застосовуватисьтільки якщо користь від прийому препарату перевищує ризик для плоду. Добова доза у цьому випадку не повинна перевищувати 1-2 таблеток. Застосування препарату необхідно припинити не менше, ніж за 1 місяць до вагітності, що планується.

Взаємодія з іншими лікарськими засобами. Підсилює дію медикаментів з аналогічними властивостями.

Умови та термін зберігання. Термін придатності – 5роки. Зберігати при температурі не вище 28°С, у сухому, недоступному для дітей місці. Не допускати прямого попадання сонячних променів.
Кількість переглядів:
Оцінка і коментарі відвідувачів
comments powered by Disqus