Ліки від а до я  -   Хвороби  -  Калькулятор калорій  -   Магнітні бурі  -   Дієти  -  Очищення організму  -  Схуднення  -  Молочниця
Геморой  -  Лікування  -  Косметологія  -  Поради  -  Інсульт  -  Інфаркт  -  Діабет  -  Варикоз  - Вправи - Covid-19 


Що потрібно робити в 20, щоб досягнути успіху в житті

23:40, 28 Січ 2016 · Категорія: Психологія · Переглядів 28960 · 

Роки з 20 до 30 - це час зрозуміти, ким ми хочемо бути - в особистому та професійному плані. Їх потрібно витратити з користю, щоб у майбутньому стати успішною і задоволеною життям людиною.

Не витрачай часу

Не витрачай часу



Записуйте свої цілі. Уявіть своє ідеальне життя через 5, 10 і 20 років. Щоб мрія не залишилася назавжди тільки мрією, записуйте все: цілі, способи їх досягнення. Так ви зрозумієте, чого саме хочете, і нічого не забудете, бо завжди зможете "підглядати".

Не йдіть на поводу у свого его. Не дозволяйте гордині або марнославству засліпити вас. У світі сотні можливостей, а такі якості заважають їх розгледіти. Запитуйте себе: "Що, якщо це насправді не так? Що, якщо я помиляюся?"

Читайте як можна більше. Ви закінчили університет, отримуєте диплом, але як і раніше знаєте не так вже й багато. Читайте книги про все, що вам цікаво. Так за кілька років ви дізнаєтеся те, чого не вчили в школі та вузі.

Не намагайтеся жити чужим життям. Міряти свої досягнення чужим мірилом легко, але так ви ніколи не відчуєте, що чогось досягли. Живіть своїм розумом і не робіть щось лише тому, що нібито "повинні". Ваше життя належить вам і нікому іншому.

Не жалкуйте про минуле. Є два типи людей: одні озираються назад, інші дивляться вперед. Перші говорять: "Я міг би вступити туди вчитися" або "Ех, от якби я на ній одружився, була б казка". Такі люди постійно шукають приводи для жалю і упускають шанси. А другі кажуть собі: "Я отримаю цю роботу", "Я буду піклуватися про свою сім'ю", "Я можу все це зробити і зроблю". Життя для них - це можливість рости і вчитися, кожна невдача - урок, а не привід для жалю.

Частіше говоріть рідним, як ви їх любите. Нехай це увійде в звичку. Робіть для них приємні дрібниці, говорите добрі слова - так у вас буде більше можливостей розділити з улюбленими життя. Показуйте свої почуття, не соромтеся - повернеться сторицею.

Піклуйтеся про своє здоров'я. Багато людей за 40 витрачають всі гроші на ліки. Більше рухайтеся - чим раніше звикнете, тим простіше буде продовжувати в зрілому віці. Але вибирайте такі види фізичної активності, які дійсно любите, інакше незабаром кинете.

Відкладайте гроші на старість. Витрачайте менше, ніж заробляєте. Відкрийте пенсійний рахунок в надійному банку і регулярно його поповнюйте - чим раніше почнете, тим більше відсотків набіжить. Так ви отримаєте можливість вийти на пенсію коли захочете, а не в покладені 55-60 років.

Задавайте питання. Багато чого в житті залежить від обміну думками та ідеями. Задавайте питання - отримаєте відповіді від самих різних людей, а за відповідями прийдуть можливості. Вчені вважають, що таке прагнення до знань зміцнює особисті стосунки, тому що ви слухаєте партнера, і сприяє кар'єрному росту, тому що ви не приховуєте прагнення вчитися і рости.

Користуйтеся зубною ниткою, щоб у майбутньому годинами не сидіти в стоматологічному кріслі - це неприємно і дорого. Дантисти радять користуватися зубною ниткою і зубочистками хоча б раз на день, щоб видаляти наліт з простору між зубами, куди не дістати зубною щіткою.

Навчіться готувати. Зараз ви, можливо, живете один, але коли-небудь у вас з'явиться кохана людина та / або діти. Тоді-то і знадобиться вміння готувати. Ще домашня їжа зазвичай корисніше ресторанної, та й гроші заощадите.

Беріть участь у важливих проектах. Приєднайтесь до групи людей, які розвивають культуру і займаються інноваціями. У 20 років у вас є енергія і здоров'я, щоб внести свій внесок у загальну корисну справу. Це найкращий час, щоб змінювати світ.

Цікавтеся тим, що зараз відбувається у світі. Якщо ви стежите за новинами, у вас буде більше шансів знайти справу свого життя або зрозуміти, де ви будете затребувані. Бонус: зможете підтримати будь-яку розмову.

Подорожуйте. Так ви багато чого дізнаєтеся і зрозумієте, наскільки світ одночасно величезний і малий. Захоплюйтеся пам'ятками, але не забувайте відкривати для себе маленькі кафе, магазинчики і парки, яких немає в путівниках.

Проводьте хоча б півгодини на день наодинці з собою. Переконайтеся, що ніхто не завадить - телефон на беззвучному режимі в іншій кімнаті, комп'ютер вимкнений. Ніяких СМС та соціальних мереж - тільки ви. Вчіться слухати себе, аналізувати свої вчинки і досвід. Якщо хочете, записуйте думки в щоденник, слухайте музику або займайтеся йогою - але наодинці з собою.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: 5 хвилин щодня, які продовжать ваше життя на роки

Оцінюйте невдачі. Помиляйтеся, але виймайте уроки зі своїх помилок. Більше невдач - більше нового досвіду.

Щотижня озирайтеся назад. Запитуйте себе по неділях: які події відбулися на цьому тижні? що було не так? що потрібно змінити, щоб наступного тижня стало краще?

Відразу, без підготовки, слідувати всім порадам майже неможливо. Почніть з чогось одного і поступово впускайте у своє життя інше. Навіть якщо хоча б половина з списку увійде в звичку, життя після 30 стане набагато приємніше.

Джерело fresher.ru


ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:





Підписатись не коментуючи
E-mail:
 Додавання коментаря:
Ім'я:
Пароль: (якщо зареєстрований)
Email: (обов'язково!)

теги форматування

додати смайли
Підписатись на коментарі по e-mail
 

Пропонуємо переглянути наше відео





Останні новини

23:30
Поради, котрі допоможуть вам вживати менше алкоголю
1:20
Що відчуває людина, коли в неї сонний параліч
23:30
Правильне харчування для психічного здоров'я
22:30
Способи, котрі покращать роботу мозку
21:30
Ці 9 симптомів означають вашу хронічну втому
6:30
Три прості поради, котрі забезпечать міцний сон
13:30
4 правила спілкування з алкоголіками в сім'ї
9:30
5 кроків, котрі звільнять вас від куріння
1:20
Вчені: Романтика позитивно впливає на психіку людини
17:30
Продукти, котрі підтримають вашу пам'ять
17:30
Симптоми, котрі вкажуть на проблеми зі сном
1:20
Як допомогти наркоману не зірватися після лікування
13:30
10 міфів про наркотики, в які продовжують вірити
15:30
Чому слухняні діти - це потенційні алкоголіки
9:30
Два варіанти самостійної відмови від куріння
15:30
Як зрозуміти, що у вас професійне вигорання
11:45
Як зрозуміти, що людина залежна від інтернету
17:00
Як впоратись з панічнох атакою?
0:40
Стан ясен впливає на розвиток деменції
12:30
Сміх допоможе впоратись зі щоденним стресом
9:00
Рукоділля, яке покращує психологічний стан
0:40
Поради для боротьби з вигоранням на роботі
21:00
Запаморочення - ознака панічної атаки
11:00
Несподівана причина розвитку шизофренії
17:00
Різниця у наслідках чоловічої та жіночої депресії
12:00
Ипохондрия и агорафобия: ваш шаг к психологическому здоровью
17:00
Незвична причина підліткової депресії
11:00
Кохання - ліки від депресії
20:30
До чого призводить нервове виснаження?
11:30
Бережіть здоров'я: чому лайка може бути корисною?
10:00
Поради після зради: як налагодити стосунки?
20:30
Чому навесні загострюються психічні порушення?
9:30
Зрадники стрімко втрачають вагу
0:40
Як проявляється ПТСР?
9:00
Спільна риса нещасних людей
22:00
Поганий почерк дитини може бути ознакою проблем нервової системи
23:30
Риса характеру, яка допомгає схуднути
11:30
Відростити сивину: модний тренд чи зручність?
12:30
Фахівці назвали ознаки токсичних стосунків
7:00
Наукові способи стати щасливішими
Здоров'я в соцмережах: