Фахівці з'ясували: щоб довше жити, слід виключити зі свого раціону газовану воду, цукор, хлібобулочні вироби та дотримуватися низьковуглеводної дієти не один день, а постійно.
Крім того, вчені рекомендують їсти більше рослинної їжі.
Як пише Express, головний виконавчий директор Британського інституту досліджень старіння доктор Ерік Вердін стверджує, що харчування прямо впливає на тривалість життя людини.
Він також зазначив, що надто часте вживання хліба, солодкої води та соків, морозива, круп, шоколаду провокує низку серйозних захворювань, боротьба з якими забирає в організму багато сил.
Вердін підкреслив, що якщо в раціоні людини багато вуглеводів, це веде до підвищеного рівня цукру в крові, збільшення ваги, погіршення метаболізму та підвищеного ризику серцевих захворювань.
«При нерозбірливій їжі, окрім ожиріння, надлишок інсуліну також може призвести до зниження чутливості клітин до інсуліну, високого кров'яного тиску, високого холестерину, серцевих захворювань, метаболічного синдрому і навіть раку», – попередив експерт.
Він розповів, що в рамках дослідження він разом із колегами проаналізували, як діє на організм низьковуглеводна дієта. З'ясувалося, що лише за допомогою виключення з раціону критичних продуктів можна досягти зниження ваги, зменшити інсулінову залежність у діабетиків, знизити ризик серцево-судинних захворювань та онкології.
"Як наслідок - це збільшить життя людини" - сказав лікар.
Також він зазначив, що сприятливо на організм загалом впливає додавання до щоденного раціону овочів.
«Люди, які їдять рослинну їжу, мають на 16 відсотків менший ризик серцево-судинних захворювань, таких як серцеві напади, інсульт, серцева недостатність», – наголосив Вердін.