Мозок отримує інформацію про дефіцит їжі та змушує нас частіше думати про неї. Звичні продукти стають більш апетитними та привабливими. Одночасно з цим мозок дає тілу команду накопичити якнайбільше енергії, адже невідомо, коли буде наступний прийом їжі. У результаті ми стаємо дратівливими і постійно думаємо про їжу. Все це неминуче веде до імпульсивного переїдання, а в результаті таких зривів організм отримує більше калорій, ніж зазвичай.
При незбалансованому харчуванні кілограми зникають не за рахунок спалювання жирів, зменшується м'язова маса. Суворі дієти не вчать харчуватися правильно, а наголошують на зменшенні ваги в рекордні терміни шляхом екстремального урізання калорій. Ви дійсно швидко худнете і бачите на терезах бажаний результат, але досягається він шляхом позбавлення енерговитратної тканини — м'язової. Організм ніби економить енергію (чим менше м'язів, тим менше потрібно ресурсів для їх підтримки).
При цьому вага швидко повертається назад і накопичується у вигляді жирової тканини. Ця доступна енергія набирається значно швидше за м'язову масу. У результаті таких експериментів склад тіла стає набагато гіршим, ніж до дієти.
Ви знали цю інформацію раніше?
ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:
Якщо дитина падає в істерику і не хоче йти додому з прогулянки
Як батькам виховати справжнього чоловіка?
Намазка з соняшникового насіння і в'ялених томатів