Якщо ваше чадо щоранку виконує впрaви і проявляє зацікавленість до навантажень, то облаштуйте вдома
спортивний майданчик для дітей. Ви можете окремо купити такі тренажери як батерфляй або ж лавку для пресу або у комплексі замовити усе обладнання. Обирайте інвертар залежно від зросту та віку дитини і консультуйтесь з фахівцями, щоб все було безпечним та якісним.
Яка користь від силових навантажень?Силові вправи розвивають опорно-рухову систему і сприяють формуванню спортивної тілобудови. У юнаків, які регулярно тренують м'язи налагоджена робота серця, не має задишки і чудово працює мозок, тому навчатись їм значно легше і процес запам'ятовування швидший аніж в однолітків. Важливо згадати і про психо-емоційний стан підлітки не знають такого поняття як депресія чи безсоння, вони більш впевнені в собі та рішучі. Однак, щоб побачити результат заняття спортом мають бути регулярними, не менше трьох разів в тиждень.
Як впливають на розвиток дитини танці?Для дівчат це дуже хороший спосіб зробити тіло пластичним та покращити осанку, що дозволить у старшому віці виглядати жіночно і мати привабливу ходу. Танці є чудрвою профілактикою больових відчуттів при тривалій ходьбі, а також попереджають розвиток варикозного розширення вен. Батькам важливо якомога раніше записати дитину на заняття, ідеальний вік від 3 років. На думку психологів, у дівчат, які вальсують із кавалером у розкішному платті і мініатюрних туфлях зростає самооцінка і юні леді легко долають сором'язливість. Проте потрібно зважати на те, чи подобається дитині це заняття і чи з охотою вона танцює, якщо ні, то не варто змушувати і травмувати її психіку, можливо, талант вашого малюка в чомусь іншому.
Як не травмуватись під час тренувань?Незалежно яким спортом ви займаєтесь дуже важливою є правильна підготовка. Перший етап - це розминка, вона необхідна, щоб уникнути травм і не пошкодити м'язи. Ніколи цим не нехтуйте, адже можуть виникнути непередбачувані трагічні ситуації вкрай до інвалідності.
Не забувайте тренуватись поступово не перевантажуючи організм. Навчіться відчувати своє тіло, рівномірно дихати і ретельно прокачувати кожну ділянку тіла. Пийте багато рідини до і під час заняття. Обирайте їжу, багату білками, після тренувань та вуглеводами перед тим, як відвідати спортмайданчик чи зал. Любіть себе і вдосконалюйтесь.