Якщо ви хочете їсти, то це все тільки хімічний процес.
стрибки на скакалці
Вчені з Університету Васеда провели експеримент за участю 15-ти молодих людей. Піддослідних попросили виконати два види вправ - стрибки на скакалці та їзду на велотренажері. В їхньому експерименті взяли участь три групи молодих чоловіків, яких попросили не їсти нічого за 12 годин до початку тестів. Перша група стрибала через скакалку (три підходи по 10 хвилин із п'ятихвилинним відпочинком між сесіями), друга – крутила педалі на велотренажері (у тому ж режимі), третя – нічого не робила. Після цього у тестерів взяли кров на аналіз.
З'ясувалося, що обидва види фізичної активності впливають на гормональний баланс, насамперед знижують у крові кількість гормону голоду греліну, який стимулює апетит. Але у тих, хто стрибав зі скакалкою, греліну в крові було менше. У третьої групи показники не змінилися – добровольці, як і раніше, відчували сильне почуття голоду.
За словами фахівців, цей ефект досягнуто за рахунок повторення впливів на м'язи та суглоби ударів об землю та зниженням викиду «гормонів голоду».
А ви готові стрибати на скакалці?
ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:
Чим небезпечний стафілокок для дітей?
Шкідливі гігієнічні звички, до яких ми привчаємо дітей
Легендарний вафельний торт буде ще смачнішим з цим рецептом (відео)
Вареники по-полтавськи - наче пухкі хмаринки з начинкою