Сорти гарбузаІснує кілька основних сортів гарбуза. Кожен з них має свої особливості.
Твердокий гарбуз - найпоширеніший.Він схожий на кабачок, тільки колір жовтий або помаранчевий. Цей вид дозріває першим і славиться дуже смачними насінням.
Крупноплодний гарбуз - рекордсмен за вагою та розміром плодів. Шарль Перро напевно мав на увазі його, коли розповідав про перетворення гарбуза в карету для Попелюшки. Великоплідний сорт дуже солодкий і може довго зберігатися.
Мускатний гарбуз - справжній красень. Тільки він має найбільшу бездоганну форму і яскраво-помаранчеву м'якоть. До того ж ці плоди найсмачніші. Правда, дозріває цей вид пізніше за інших, але почекати варто.
Як вибрати гарбузВибираючи гарбуз, гарненько розгляньте його. На поверхні не повинно бути ні пошкоджень, ні подряпин. Пам'ятайте, що розрізаний плід не можна довго зберігати, інакше м'якоть втратить свої цінні властивості. Та й кількість цукру в ній з часом значно зменшується. Краще купуйте чверть або половинку гарбуза і відразу її використовуйте. Тоді вона не встигне зіпсуватися. Гарбуз не любить холоду і прямого сонячного світла. В таких умовах він дуже швидко гниє.
Цілі плоди треба зберігати в добре провітрюваному приміщенні (на балконі або на веранді в тіні) при температурі повітря 10-15 ° С. Якщо ви будете дотримуватися цих умов, то ваша родина зможе насолоджуватися стравами з гарбуза для дітей цілу зиму.
ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Корисна гарбузова дієта Як приготувати гарбуз дитиніЩоб приготувати страви з гарбуза для дітей, візьміть каструлю з товстими стінками, в ідеалі - чавунну. Гарбуз очистіть від шкірки і наріжте кубиками. Покладіть в каструлю і налийте півсклянки води. Поставте каструлю з гарбузом в розігріту духовку на 15 хвилин. Запечений гарбуз готовий - його можна подавати з медом.