Існує думка, що сало - шкідливий продукт, від якого слід відмовитися, якщо ви прихильник здорового харчування
Сало корисне для здоров'я
Один з головних компонентів свинячого сала - лецитин, робить позитивний вплив на роботу серцево-судинної системи. Це пов'язано з тим, що лецитин активізує процеси виведення «шкідливого» холестерину з організму.
Сало містить багато корисних речовин, серед яких вітаміни, макро- і мікроелементи. Завдяки своєму складу, цей продукт корисний для імунної системи людини. Крім того, лікарі відзначають, що вживання сала сприяє поліпшенню роботи головного мозку, зокрема, зменшує ризик появи хвороби Альцгеймера. Антиоксиданти, які також містяться в салі, давно відомі як речовини, ефективні в боротьбі з онкологічними захворюваннями.
Медичні фахівці звертають увагу, що при всіх корисних якостях, сало - калорійний продукт. Тому не варто ним захоплюватися. У день достатньо вживати 1 - 2 невеликих шматочка. Для кращого засвоєння його їдять з хлібом і зеленню.
У той же час, при ряді патологій сало є категорично забороненим. В першу чергу, це захворювання травної системи, жовчного міхура і печінки, ожиріння, судинні порушення, атеросклероз.
ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:
Бобові для прикорму дітей
Чому не можна проколювати вуха дівчаткам до 14 років?