Медики радять випивати каву до того, як вона охолоне. Перш за все, це стосується напою з додаванням вершків або молока
В яких випадках холодна кава стає небезпечною?
Кава - один з найпопулярніших у наших сучасників напоїв. Він дарує бадьорість, гарний настрій, багатий смак і довгий післясмак. Не випадково навіть є жарт про те, що весь світ сьогодні ділиться на дві групи людей: тих, хто любить чай і тих, хто не мислить свого існування без кави.
Пити каву - це частина модного образу життя. Крім того, цей ароматний напій допомагає боротися з осінніми та весняними депресіями.
Існує багато правил, яким обов'язково слідують справжні кавомани: починати свій день з чашечки міцного американо, не пити розчинну каву і варити свій улюблений напій тільки особисто самому - в турці.
Однак є і ще одне правило, дотримуватися якого радять лікарі: каву слід випивати, поки вона гаряча. Холодний напій може бути небезпечний для здоров'я.
Особливо це стосується кави, в яку були додані вершки або молоко. Такі напої слід випивати, не розтягуючи занадто задоволення.
Дієтолог Нурія Діанова розповіла, що додаткові «підсилювачі смаку і кольору» у вигляді вершків і молока після охолодження формують в чашці ідеальне середовище для розмноження небезпечних хвороботворних мікроорганізмів.
Уникнути неприємностей можна лише двома способами: або пити тільки чорну каву, або випивати вміст гуртки, поки вона гаряча. Саме з цієї ж причини дієтолог не радить варити каву заздалегідь або більше, ніж потрібно, розраховуючи випити її за кілька годин.
ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:
Що не можна забороняти дітям?
3 грубі помилки, які руйнують авторитет мами в очах дитини
Тушковане куряче філе з гарбузом в сметанному соусі