Присутність великої кількості цукру та солодощів у щоденному раціоні не додає організму здоров'я, а в деяких випадках може призвести до надмірної залежності. Цукровий "допінг" може стати проблемою, і щоб перебороти потребу з'їсти солодке, може знадобитися близько місяця
"Безнадійний ласун": названо 6 ознак небезпечної пристрасті до цукру
Зрозуміти, чи є у вас симптоми "безнадійного ласуна", допоможе перелік із шести ознак, каже лікар-дієтолог, терапевт Наталія Сичова. За її словами, всього є два типи пристрасті до солодощів, і їхня харчова поведінка може розповісти багато про що.
Перший тип ласунів - це ті, у кого в шафі зазвичай заховані цукерки однієї улюбленої марки, вони їдять солодке вранці або в обід, чітко знають "свою дозу", можуть відмовитися від солодощів без проблем, у них немає почуття провини при переїданні та разів. місяць вони можуть з'їсти навіть півторту, не відчуваючи потім "ломки".
Другий тип - це ті, хто зберігає солодке скрізь (вдома, на роботі, в машині), знають "солодкі" місця в місті, часто отримують у подарунок солодощі, будь-який прийом їжі завершують десертом, часто їдять солодке протягом доби і при цьому п'ють несолодкий чай, тому що не тримають удома рафінад.
Чим частіше і більше цукру надходить у кров, тим важче від нього потім відмовитись. У деяких може з'явитися "ломка", що викликає запаморочення, нудоту, безсоння, тремор та дратівливість.
ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:
7 ознак, що дитина не висипається
Що не можна забороняти дітям?
Салат з крабовими паличками, сиром і помідорами
Класичний чізкейк з мандаринами: зможе приготувати кожен