Варто звернути увагу на ці ознаки, адже надмірне споживання цукру часто призводить до небезпечних хвороб.
Надмірне вживання цукру
Високий рівень цукру на крові. Рівень цукру в крові слід вимірювати кілька разів на день. Так можна побачити, є він високим у стані натще або залишається таким протягом тривалого часу після їжі, що містить цукор.
Вимірювання рівнів цукру та інсуліну в крові є надійними індикаторами того, чи споживає людина занадто багато цукру і наскільки високим є ризик розвитку діабету 2 типу.
Зайва вага, ожиріння печінки. Занадто велика кількість цукру у поєднанні з іншими вуглеводами сприяє ожирінню, у тому числі ожирінню печінки. Про неї говорять такі симптоми, як незрозуміла втома і слабкість, дискомфорт у правій верхній частині живота, поява судинних павуків на шкірі і свербіж шкіри.
Потяг до солодкого. Ще однією ознакою зловживання цукром може бути потяг до солодкого, що виникає невдовзі після вживання солодощів. Така ознака може говорити про нестабільний рівень інсуліну.
Проблеми із кишечником. Надлишковий цукор є кормом для поганих нефізіологічних кишкових бактерій. При збільшенні їхньої популяції може виникнути бактеріальний дисбаланс, що призводить до проникності стінок кишечника, через що в кров потрапляють небажані речовини, що активізують запальні реакції в організмі.
Ослаблена імунна система. Таке ослаблення є результатом описаних вище процесів проникнення в кров із кишечника запальних речовин.
ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:
Чим небезпечний стафілокок для дітей?
Шкідливі гігієнічні звички, до яких ми привчаємо дітей
Легендарний вафельний торт буде ще смачнішим з цим рецептом (відео)
Вареники по-полтавськи - наче пухкі хмаринки з начинкою