Наприкінці важкого робочого дня приємно випити келих вина. Але чи небезпечно так робити постійно? На ці та інші питання відповіла фахівець у галузі харчування Емі Гудсон
Чотири міфи про вино, в які ви вірите
Вино може впливати на організм як позитивно, і негативно. Однак існують чотири поширені твердження про цей алкогольний напій, які є насправді брехнею.
Не можна пити вино, якщо ви на дієті. Насправді можна, але важливо при цьому стежити за кількістю одержуваних калорій. Так, у стандартному келиху вина міститься близько 105-120 калорій. При цьому в ресторанах вина часто наливають більше.
У вині багато цукру. Насправді це зовсім не так, каже дієтолог Емі Гудсон. Наприклад, у сухих червоних винах Піно Нуар, Каберне Совіньйон, Сіра часто менше одного грама цукру, у сухих білих (Піно Гріджіо, Шардоні) – від 1,5 грамів цукру. Причому навіть у солодших винах цукру рідко буває більше двох-чотирьох грамів.
Пити багато вина – корисніше, ніж трохи. Якщо ви станете зловживати алкоголем, то у вас підвищиться рівень тригліцеридів (жиру), збільшиться ймовірність розвитку хронічних хвороб, може виникнути нестача живильних мікроелементів.
Ресвератрол міститься лише у червоному вині. Ця речовина також входить до складу чорниці, полуниці, свіжого винограду, фісташок, арахісу, темного шоколаду, какао-порошку.
ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:
Чому мамам хлопчиків дуже пощастило?
Чи можна гуляти дитині з температурою?
Легендарний вафельний торт буде ще смачнішим з цим рецептом (відео)
Вареники по-полтавськи - наче пухкі хмаринки з начинкою