Харчові звички можуть загострювати запалення або зменшувати його прояви.
Харчування та запалення
Однією з найшкідливіших звичок є регулярне вживання цукру (зокрема продуктів із доданим цукром). Цукор позбавлений будь-якої біологічної цінності для людського організму. Цукор стимулює та збільшує будь-яке запалення.
Вживання великої кількості продуктів, що містять глютен, зокрема, хліба, також є поганою звичкою. Варто обмежувати денну дозу хліба одним-двома шматками, зазначивши принагідно, що зовсім не обов'язково їсти його з кожним прийомом їжі. Люди, які звикли їсти із хлібом практично всі перші та другі страви, як правило, мають проблеми із вагою. Крім того, це шкодить роботі кишечника, послаблює організм через надлишок глютену.
Регулярне та надмірне вживання глютену провокує хронічне запалення кишечника, стимулює надлишок слизу і погано впливає на щитоподібну залозу.
Схильність організму до запалення посилюється при частому споживанні продуктів, багатими лектинами. Лектини є білками, які насилу засвоюються травною системою. Їхні харчові джерела – це сирі зернові, бобові, а також пасльонові у вигляді помідорів, перцю, баклажанів, картоплі.
ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:
Чи можна гуляти дитині з температурою?
Як полегшити коліки в новонародженого?
Легендарний вафельний торт буде ще смачнішим з цим рецептом (відео)
Вареники по-полтавськи - наче пухкі хмаринки з начинкою