Коли кишківник починає трохи збоїти, є сенс йому допомогти.
мікрофлора
Лактобактерії перешкоджають зростанню патогенної флори і борються зі збудниками, а біфідобактерії збільшують опірність організму до вірусів, бактерій… Вони відносяться до нормальної мікрофлори.
Нормофлора синтезує коротколанцюгові жирні кислоти, які допомагають нашому здоров'ю: перешкоджають прикріпленню до товстого кишківника патогенної мікрофлори, регулюють рівень кислотно-лужної рівноваги в організмі. Організм просто не закисляється, тим самим повільніше старіє і менше втомлюється, а значить, що у нього більше сил подолати віруси та бактерії, які потрапляють до організму.
Як покращити свою мікрофлору:
1. Їсти клітковину – харчове волокно із продуктів рослинного походження. Вона не перетравлюється в кишківнику, але корисна мікрофлора харчується нею. Норма клітковини – 25 гр на добу. Продукти, що містять клітковину: фрукти, овочі, цілісні злаки та крупи, хліб житній, бобові, висівки, темні види зелені, горіхи, цитрусові (апельсин, мандарин).
2. Додавати пробіотики, живі корисні мікроорганізми. Щоб пробіотики добре засвоювалися, необхідно знижувати споживання білка, використовувати кисломолочну продукцію чи ферментовані продукти.
Якщо все це виконувати, тоді кишківник вам тільки подякує.
ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:
7 ознак, що дитина не висипається
Що не можна забороняти дітям?
Салат з крабовими паличками, сиром і помідорами
Класичний чізкейк з мандаринами: зможе приготувати кожен