Виявляється, що такі дні ще й потрібно вміти проводити.
розвантажувальний день
1. Як часто потрібно робити розвантажувальні дні? Не частіше 1-2 разів на тиждень, наполягають дієтологи. Багато хто присвячує цій процедурі один із вихідних, коли можна залишитися вдома, суворо дотримуючись режиму. Якщо ви готові повторювати розвантаження, робіть це по вівторках та п'ятницях. При цьому дні мають відрізнятися за раціоном. Нехай один із них буде кисломолочним, а інший — овочевим. При цьому вечеря напередодні повинна бути легкою, з переважанням клітковини та білків.
2. Розвантажувальний день допоможе схуднути лише якщо дотримуватися дробового режиму харчування. Розбийте весь об'єм їжі на 6-7 прийомів з інтервалом 2-2,5 години. Важливо, щоб загальна калорійність не перевищувала 1000 ккал на день. Це приблизно 1,5–2 кг овочів чи фруктів, 600–700 г білого м'яса чи риби, 500–600 г круп чи 1–1,5 літра кефіру. Категорично відмовтеся від солі та гострих спецій - вони стимулюють апетит і утримують рідину в організмі.
3. Багато в чому користь і шкода розвантажувальних днів залежить від питного режиму. Для збереження водного балансу потрібно випивати щонайменше 2 літри води на день. Сюди можна включити зелений та трав'яний чай, відвар із шипшини. Про каву, компоти та соки краще забути. Щоб підштовхнути обмінні процеси, випийте натще медово-лимонний напій. Розведіть у склянці води 1 ч. л. меду, киньте 3-4 скибочки лимона і залиште наполягати на ніч.
А як ви проводите розвантажувальні дні?
ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:
Якщо дитина падає в істерику і не хоче йти додому з прогулянки
Як батькам виховати справжнього чоловіка?
Оладки з цвітної капусти — для дітей і дорослих
Намазка з соняшникового насіння і в'ялених томатів