Зробіть прийом їжі цікавим. Додайте елемент веселощів в сніданки, обіди та вечері. Це дозволить відвернути дитини власне від нелюбимих страв і прибрати елемент невдоволення.
Перевірте здоров'я. Нерідко примхливість дитини при харчуванні може бути викликана якимись проблемами зі здоров'ям. Якщо ви не впевнені, чи здоровий малюк, негайно зверніться до лікаря. Не всі діти відкрито висловлюють симптоми або розповідають про свій стан.
Зрозумійте, що це не ваша вина. Не варто звинувачувати себе в тому, що дитина за столом примхливий. Це не допоможе малюкові активно приймати їжу, а лише посилить наявні у вас психологічні проблеми.
Не змушуйте дитину. Ні в якому разі не пхайте малюкові силою в рот ложку з їжею - ви виробите ненависть до прийому їжі на довгі роки.
Їжте разом. З раннього віку дитину треба привчати до спільного сімейного прийому їжі. Діти багато беруть від дорослих, і це стосується харчування. Якщо він побачить, що тато і мама із задоволенням наминали якісь страви, то обов'язково буде повторювати дії, пише The Health Site.
ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:
Стать майбутньої дитини можна вирахувати за іменами батьків
Топ-3 речі з дитинства, які батькам варто зберегти на згадку своїм дітям
Легендарний вафельний торт буде ще смачнішим з цим рецептом (відео)
Вареники по-полтавськи - наче пухкі хмаринки з начинкою