1. Звичка «заїдати» неприємності. Від цієї «недуги» страждає більша частина населення планети. Але повір, їжа — не кращі ліки від тривоги. Тому шукай альтернативні способи заспокоїти нерви. Наприклад, піти на тренування з аеробіки або боксу (особливо, якщо ображена на свого партнера), прогулятися або зайнятися прибиранням.
2. Стрес і брак сну. На думку дієтологів, робота без відпочинку, вічний «коматозний» стан тощо спричинюють бунт в організмі, що й починає накопичувати зайві кілограми, тобто у такий дивний спосіб намагається захиститися від негативного впливу.
3. Твій характер. Учені зробили висновок, що вага залежить від характеру людини. Тому метушливі й темпераментні люди, як правило, стрункі або навіть дуже худорляві. А ось флегматики, як правило, схильні до повноти.
ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Правильна дієта для позбавлення від целюліту4. Фаст-фуд і неправильне харчування. Якщо в твоєму раціоні переважає фаст-фуд меню, тоді не дивуйся, чому ти схоже на колобка:) А якщо ти пропускаєш сніданок, обід і вечерю, на користь нічного застілля, не дивуйся, чому твоє черевце, як у вагітної мадам:)
5. Керівна посада. За спостереженнями фахівців, із призначенням на керівну посаду людина починає гладшати. Можливо, це пов'язано з тим, що підсвідомо керівник хоче здобути “вагу у суспільстві”, а натомість отримує зайві кілограми. А можливо, все через те, що керівник, як правило, мало рухається (багато роботи, часу не вистачає навіть на прогулянку пішки, що вдало замінює таксі або авто з особистим водієм.