Літо — найкраща пора для схуднення. Адже саме влітку є безліч овочів та фруктів, які не лише смачні ,а й корисні для нас. Серпень — вересень прекрасний час для схуднення та очищення свого організму за допомогою кавуна.
Кавунова монодієта є безпечною, проте варто знати, що будь-якою монодієтою захоплюватися не в слід, слід її дотримуватися не більше ніж два тижні . Ця дієта протипозана при захворюванні нирок,каменях в нирках, цукровому діабеті, захворюванні підшлункової залози, передміхурової залози, пієлонефриті,алергії на цю ягоду і тд.
Хімічний склад кавуна
Мякуш кавуна містить до 8 ,7 % цукрів ( переважно фруктоза),0,1% органічних кислот (яблучна, лимонна та інші), пектинові речовини (0,5%), клітковину (0,5%), фолієву кислоту, вітаміни С, B1, B2,B6, нікотинову кислоту і В- каротин.
Глікемічний індекс — 75. Якщо порівняти, то у глюкози — 100. Кавун висококалорійна ягода — 100 гр м'якоті — 40 калорій.
Меню кавунової дієти
Основною вимогою кавунової дієти є те, що слід з'їдати близько 1 кг кавуна на 10 кг вашої ваги (якщо ваша вага 70 кг — варто з'їсти 7 кг кавуна за день).Будь- які інші продукти під строгою забороною. Це стосується також алкоголю. А які напої можна ? Дозволено пити чай та негазовану воду . Варто зазначити ,що кавун можна споживати у будь — який час протягом дня. Тривалість такої дієти не більше 14 днів .
Плюси кавунової дієти
1.Прекрасна переносимість дієти, якщо ви любите цю ягоду,то ця дієта якраз для вас.
2.Ефективність за відносно малий період часу (це супроводжується частковою втратою зайвої рідини).
3.Нормалізація обміну речовин, очищення організму від шлаків.
Застереження
При цій дієті все навантаження очищення організму припадає на нирки, саме тому перед дієтою варто проконсультуватися з лікарем.
Кавунова дієта є доволі жорсткою
Часткова втрата зайвої ваги відбувається за рахунок втрати води
Користуватися кавуновою дієтою варто лише в кінці літа — на початку осені.