Головні принципи дієтиВ раціоні цієї системи для схуднення практично відсутні вуглеводи, а кількість жирів, навпаки, збільшено. Багато хто не знає, що при дефіциті вуглеводів печінка переробляє жири в кетогенні тіла, які і відтворюють необхідну енергію. Власне, звідси і походить назва дієти.
Дозволені продукти: риба, морепродукти, м'ясо, яйця, зелень, горіхи, авокадо, зелені овочі, твердий сир. Всі інші продукти слід виключити зі свого раціону, якщо ви вирішили дотримуватися кето-дієти.
ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Дієта під час молочниціПереваги та недоліки кетогенной дієтиЕксперти називають кето-дієту ефективною для зниження маси тіла, чого можна домогтися в найкоротші терміни. Але в той же час, ця методика не дозволяє наситити організм необхідними поживними речовинами, за рахунок чого можуть з'явитися деякі проблеми зі здоров'ям, хоча, це тільки в тому випадку, якщо дотримуватися дієти більше 2-3 тижнів.
"Плюсом" кето-дієти можна назвати той факт, що буде губитися саме зайвий жир, як зазначалося вище. Це важливо, тому що зберігається м'язова маса тіла, чого не відбувається, коли людина дотримується іних суворих дієт.
До "мінусів" кетогенної дієти можна віднести відчуття слабкості або навіть зниження працездатності людини, але такі симптоми проявляються далеко не у всіх і не завжди. Найчастіше це відбувається при тривалому схудненні на кето-дієті.
Спробуйте кетогенную дієту і оціните її ефективність на власному прикладі. Автори цієї системи обіцяють, що ви будете в захваті від швидкого результату.