Вітамін С це той елемент, в якому організм відчуває підвищену необхідність в холодну пору року. Він виконує профілактичну функцію в плані попередження вірусних і простудних захворювань, а також зміцнює імунітет. Але ми потребуємо не тільки вітамін С, взимку зростає потреба в таких елементах, як залізо, цинк і магній, які надходять в наш організм з овочами та фруктами.
Багато людей вважають, що тільки влітку організму необхідно підвищене споживання рідини. Виявляється, що і в зимовий час року не можна забувати про те, що вода це головна умова змісту здоров'я в нормі, а фігури у формі. Холодне і сухе повітря сприяє тому, що ваш організм втрачає багато рідини, що шкодить його нормальної життєдіяльності. Якщо ви продовжите і взимку забезпечувати себе достатньою її кількістю, то це допоможе вам чинити гідний опір будь-якої інфекції. Правило 2-х літрів рідини в день (в які входять чай, суп і натуральні соки) в обов'язковому порядку слід дотримуватися і взимку.
ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Проста та ефективна кефірна дієтаДуже важливо виробити і дотримуватися правильного раціону і режиму харчування. Два рази на тиждень обов'язково їжте жирну рибу, завдяки цьому ви повною мірою зарядите свій організм
вітаміном D. Взимку наш організм насилу синтезує вітамін D, тому виникає необхідність отримувати його ззовні. До того ж, вітамін D також сприяє профілактиці вірусних і простудних сезонних захворювань.
Трьох волоських горіхів на день цілком достатньо, щоб забезпечити організм достатньою кількістю магнію і насичених жирних кислот. Фундук теж прекрасне рішення, але його не слід зїдати більше 20 г в день, щоб не переборщити з калоріями. Волоські горіхи, фундук, мигдаль дуже важливі для підтримки здоровя волосся і шкіри, які в холодну пору року піддаються серйозним випробуванням.
Цинк є дуже важливим елементом, але особливо ми його потребуємо саме взимку, адже цинк стимулює і зміцнює імунітет. У вашому раціоні обов'язково повинні бути присутні такі продукти, як м'ясо, морепродукти і зелені овочі, всі вони у великих кількостях містять цинк.