Програма схуднення ділиться на 5 тижнів і дотримується строго. Правила прості: їсти дозволені продукти можна скільки завгодно. Тобто, в будь-якому достатньому для насичення кількості, хоч по кілограму за раз; основа раціону - нежирні молочні продукти, не більше 5% жирності в готовому блюді і будь-які сирі овочі.
Базовий список продуктів для дієти:
Рікотта, знежирена моцарела, домашній сир не жирніше 5%;
Зернений і звичайний сир жирністю до 5%, причому краще не нулівка, а 2-5%;
Одне яйце в день, варене або некруте; йогурти, в тому числі і грецькі (слідкуйте за інформацією на упаковці, якщо у виробі є цукор і крохмаль, або гомогенізатори, він вам не підходить);
Кефіри, ряжанки, варення, кисляки та інші молочні продукти;
Будь-які зелені салатні овочі, які не треба варити;
Помідори, огірки, редиска, свіжі молоді кабачки, свіжий молодий горошок стручковий, стручкова ж квасоля, але не заморожена, а прямо з грядки;
Три середніх за розміром зелених яблука на день (краще «Грені»).
ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Яким має бути правильний сніданок: поради від дієтологаПерші 2 тижні ви обходитесь тільки базовими продуктами. Причому яйця і яблука включені в дієту для різноманітності, так що, якщо ви їх не любите, можете їсти лише зрідка.
З 3 по 5 тиждень можна додати до раціону 300 г нежирного м'яса, курячої або індичої грудки, риби. В оригіналі йдеться, що можна смажити білкові продукти на оливковій олії, в Мережі ж більше прихильників готування м'яса в пароварці або на грилі. М'ясо чи риба додаються за рахунок зменшення частки молока, але не овочів. Тобто, ви будете замінювати 1-2 порції сиру або йогурту на м'ясо або рибу, а салати їсти як раніше.