Морепродукти (лосось, форель, скумбрія, оселедець, сайра, креветки, анчоуси, краби). Мають великий вміст таких необхідних мінералів як цинк і селен, які необхідні чоловікам для синтезу тестостерону. Крім цього в жирній рибі міститися незамінні жирні кислоти омега-3 і омега-6, які також беруть участь у синтезі тестостерону і необхідні у формуванні чоловічого здоров'я.
Каші (вівсяна, гречана, пшоняна, перлова). Крім багатого вітамінно-мінерального складу зернові культури містять клітковину, яка активує обмін речовин, покращуючи процес травлення, а також перешкоджають розвитку атеросклерозу, що є винуватцем інфарктів та інших серцево-судинних захворювань.
Горіхи (волоський горіх, мигдаль, фісташки, арахіс, кедровий горіх). Горіхи містять багато вітамінів, мінералів, рослинного білка, клітковини, ефірних олій, які благотворно позначаються на потенції і на загальному здоров'ї чоловіків. Ідеальним варіантом для чоловіків з'їдати грам 100 різних горіхів щодня.
Простим і дуже ефективним рецептом є суміш горіхів (бажано присутність волоського горіха) з медом. Горіхи є важкою їжею, тому для кращого засвоєння необхідно попередньо подрібнити горіхи. Цю суміш приймати за 3-4 години до сну по 3-4 столових ложки.
Селера є джерелом чоловічої сили. До складу селери входять вітаміни групи B, вітамін C, A, E, РР, K, мінерали цинку, калію, кальцію, магнію, заліза і фосфору. Крім цього в селері міститься чоловічий статевий гормон андростерон, який відповідає за прояв вторинних статевих ознак і потенцію. Хоча селера корисна від верхів до корінців, корінь селери вважається більш корисним.
Часник. Основною заслугою часнику крім вираженої антибактеріальної дії є поліпшення кровообігу, у тому числі в статевих органах, при цьому активізується статева функція і вироблення гормонів. Ще однією користю часнику для чоловіків є наявність селену в його складі.
Устриці. Кажуть, що Казанова зобов'язаний своєю велелюбністю виключно устрицям, які щодня з'їдав за сніданком у великій кількості. І це не дивно, так як устриці є афродизіаком і славляться виключно великим вмістом цинку.
ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: 6 шкідливих харчових звичокМ'ясо. М'ясо - це джерело тваринного білка і амінокислот, які необхідні для росту м'язової маси, а також заліза і цинку. Чоловікам, що активно займаються фізичною працею або спортом, необхідно включати в раціон харчування м'ясні страви. Але у вживання м'яса слід бути обережним, оскільки воно володіє достатньою жирністю і підвищує рівень холестерину, що може призвести до відкладення зайвого жиру і розвитку атеросклерозу. Щоб цього не сталося, намагайтеся вживати не жирне м'ясо, наприклад, яловичину, приготовлену на пару, варену або запечену, щоб воно зберегло максимум корисних речовин.