З діабетом в той чи інший період життя мають справу 13% людей, які старші 20 років. Якщо діабет першого типу є генетичним і вродженим захворюванням, то діабет другого типу розвивається через спосіб життя. Він виникає в той момент, коли підшлункова залоза перестає виробляти достатню кількість інсуліну, або клітини організму не реагують на інсулін. Цей гормон відповідає за контроль кількості глюкози в крові. Серед симптомів діабету другого типу підвищена спрага, часте сечовипускання і постійне відчуття голоду.
Але існують певні способи стабілізувати рівень цукру в крові, і одним з них є додавання кориці в ранкову чашку чаю, як вважають медики. Ця популярна спеція збільшує чутливість організму до інсуліну. Кориця блокує ферменти під назвою аланін, які зазвичай використовуються кров'ю для поглинання цукру. Відключаючи аланін, можна домогтися виділення меншої кількості цукру в кровотік після вживання солодкої їжі. Відзначимо, що кориця давно відома своїм антидіабетичним ефектом, вона зменшує рівень цукру в крові і використовується діабетиками в різних країнах світу.
Куркумін, який входить до складу кориці, показав свою здатність не тільки підсилювати контроль над рівнем цукру в крові, а й захищати від розвитку діабету. У 2013 році дослідники з'ясували, що куркумін скорочує і кількість пов'язаних з діабетом ускладнень.
ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Лимон і кориця від прищів