Ситуація 1: Ви працюєте в офісі, їдете туди на машині або у вас робота недалеко від дому і ви можете дотягнути сумку-термос. На роботі є холодильник.
Рішення: Беріть з собою 2-3 контейнера (4 повноцінних прийоми їжі). Зберігайте в офісі продукти, котрі не вимагають холодильника.
Ситуація 2: Ви працюєте в офісі, але холодильника немає, контейнери з собою носити не можете або ви їздите у громадському транспорті.
Рішення: беріть з собою продукти у фольгу або пластиковому пакеті на блискавці + решта докуповуєте в обідню перерву (сир, кефір, овочі та фрукти) або зберігайте на роботі продукти, які не псуються (вівсянка, гречка, хлібці, консерви, горіхи).
ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Харчування впливає на настрійСитуація 3: У вас на роботі є їдальня
Рішення: носіть їжу з собою. Купити щось в їдальні майже неможливо: в макарони наливають масло, в рис додають масло, курку смажать на олії, рибу запікають під сиром. Не вийде у вас корисного харчування!
Ситуація 4: Ви ходите в кафе на бізнес-ланч
Рішення: По можливості переходіть на домашню їжу, найчастіше в таких кафе їжу розігрівають. Якщо ви обідаєте в хорошому кафе, де їжу готують, то замовляйте білок (м'ясо / курку / рибу) + салат.
Ситуація 5: Ви постійно в роз'їздах на машині
Рішення: купіть сумку-термос або міні-холодильник в машину. Тепер ви можете брати з собою контейнери.
Ситуація 6: Ви працюєте вдома
Приготуйте їжу заздалегідь і поставте будильник на кожні 2.5-4 години. Вдома працювати важко, і постійно тягне перерватися на чай з печивом.