Ні, тут ми говоримо не про оливкову олію, а про олію з льону!
лляна олія
Ударна сила лляної олії укладена в жирних кислотах омега-3 та омега-6. Вони живлять та регенерують тканини, забезпечують безперебійну роботу практично всіх систем організму. Найцінніший вітамін лляної олії - вітамін E. Це потужний антиоксидант, який у буквальному сенсі наповнює кожну клітину молодістю та енергією, так що звання вітаміну молодості та краси виправдовує цілком.
Крім цього, у складі лляної олії – вітаміни групи B, які зазвичай зустрічаються у продуктах тваринного походження. За це вона і заслужила гарячу любов вегетаріанців. А ще олія багата на вітаміни A, D, K, PP і життєво важливі мінерали: калій, кальцій, магній, фосфор, цинк, селен, залізо і натрій.
Корисні властивості лляної олії роблять її не лише цінним продуктом, а й лікарським засобом. Помічено, що її регулярне вживання знижує ризик виникнення діабету, атеросклерозу та раку різних видів. Адже саме ці хвороби очолюють список найпоширеніших недуг на планеті. Істотна користь лляної олії для органів травлення, оскільки вона має жовчогінну та протизапальну властивість.
Останнє дуже корисне при лікуванні артриту, артрозу та при будь-яких проблемах із суглобами. Благотворно впливає лляна олія на мозок та нервову систему. Воно покращує розумові процеси, допомагає справлятися з емоційними навантаженнями і навіть покращує настрій. До того ж лляна олія - справжній природний імуностимулятор.
А ви колись вживали таку олію?
ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:
Якщо дитина падає в істерику і не хоче йти додому з прогулянки
Як батькам виховати справжнього чоловіка?
Оладки з цвітної капусти — для дітей і дорослих
Намазка з соняшникового насіння і в'ялених томатів