Якщо ви досі не впевнені, чи варто їсти цей овоч, ми розвіємо всі ваші сумніви.
помідори
1. Помідор є природним антибіотиком. Помідори містять кверцетин — речовину, що має спазмолітичну та протизапальну дію, і застосовується для профілактики атеросклерозу, а також при лікуванні артритів, артрозів та бронхіальної астми.
2. Безвідходний овоч. Не тільки м'якоть помідора, але також його шкірка і насіння мають корисні властивості. Так, шкірка стимулює перистальтику кишківника, а насіння сприяє розрідженню крові, будучи тим самим відмінною профілактикою тромбозів. До речі, помідори це одні з небагатьох продуктів, які не втрачають своїх корисних властивостей після термічної обробки.
3. На сторожі краси та молодості. Велика кількість поживних речовин, що містяться в томатах, покращують колір обличчя, підвищують пружність та еластичність шкіри, зміцнюють та тонізують її. Залежно від індивідуальних потреб, помідори, що входять до складу кремів, лосьйонів та масок, можна використовувати для будь-якого типу шкіри.
4. Захист кісткової тканини. Згідно з недавніми дослідженнями, лікопін, що входить до складу помідорів і дає їм насичений червоний колір, є не лише антиоксидантом, а й захищає кісткову тканину від вікових змін, знижуючи ризик розвитку остеопорозу.
5. Користь для серця. Говорячи про профілактику та лікування серцево-судинних захворювань, дієтологи одностайно рекомендують включати помідори у свій щоденний раціон. Вони сприяють зниженню рівня холестерину в крові та запобігають формуванню тромбів.
А як багато помідорів їсте ви?
ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:
Стать майбутньої дитини можна вирахувати за іменами батьків
Топ-3 речі з дитинства, які батькам варто зберегти на згадку своїм дітям
Легендарний вафельний торт буде ще смачнішим з цим рецептом (відео)
Вареники по-полтавськи - наче пухкі хмаринки з начинкою