Ми хочемо дати жінкам кілька цінних порад, інакше проблема одного прищика може перетворитися на проблему всього обличчя.
Перед тим як почати чистити обличчя, його необхідно розпарити, для того щоб усі пори розкрилися. Пальці необхідно обгорнути чистою серветкою або паперовим рушником. Пальці не будуть ковзати, і ви видалите весь бруд. На руках можуть залишитися частинки гною, і ви випадково можете занести інфекцію на здорові ділянки шкіри. Кожного разу необхідно брати чисту і нову серветку, тільки в такому випадку бруд не буде поширюватися на все обличчя. Так ви не нашкодите і без того запалену шкіру, а це може стати причиною виникнення нового осередку інфекції.
- Після чищення обличчя всі оброблені зони слід припекти саліциловим спиртом (спиртовий розчин саліцилової кислоти 2-3%), спиртовмісним тоніком або лосьйоном. Кожну ділянку обробляємо окремо, не варто розмазувати інфекцію по обличчю.
- Якщо у вас глибоке запалення (гній накопичується глибоко під шкірою, а на поверхні утворюється почервоніння або шишка) - не видавлюйте. Це загрожує згубними наслідками, найбезпечніше - це збільшення прищика і дуже довгий процес загоєння. Існує унікальний засіб, який допомагає позбавитися від «паразитів» - лінімент синтоміцину 10%. Перед сном змащуємо запалені ділянки шкіри, і через кілька днів ви побачите результат. На шкірі не залишиться ні синців, ні плям, ні рубців.
Провідне місце в лікування займає правильне харчування. Для того щоб нормалізувати роботу сальних залоз, з раціону харчування необхідно виключити жирну, солону, гостру, збагачену білками їжу. Найімовірніше прищі - це результат неправильного харчування. Солодощі, алкоголь, газовані напої, чіпси, кондитерські вироби, ароматизовані чаї все це тільки посилить наявні проблеми з шкірою.
У раціон харчування повинні входити фрукти, овочі, риба, м'ясо птиці, крупи. Звичайно, деколи можна трохи порушити режим, однак це може стати причиною виникнення чергової партії прищів.