Фіолетова солодка картопля, яку японці називають «мо», багата антоціанами, які відповідають за його характерний яскравий колір. Згідно з дослідженням крім надання картоплі домінуючого відтінку, антоціани є групою антиоксидантів, які можуть надавати антивікову дію.
Дослідження також показали, що вони можуть допомогти покращити рівень цукру в крові та знизити ризик серцево-судинних захворювань.
Місо суп
Виготовлений із ферментованих соєвих бобів та злаків, місо містить хороші кишкові бактерії, відомі як пробіотики. Ці бактерії корисні для низки проблем зі здоров'ям, включаючи травлення та імунну систему.
У дослідженні ті, хто їв ферментовану сою, ризик передчасної смерті від усіх причин був на 10% нижчим.
Редиска дайкон
Багатий на вітамін С, містить 124 відсотки рекомендованої добової норми основної поживної речовини, що робить її відмінним джерелом.
Водорості
Морські водорості, насичені мінералами та антиоксидантами.
Закуска містить натуральні сполуки, такі як фукоксантин і фукоїдан, які мають протизапальні, антивікові і протиракові властивості.
Риба
Жирна риба, багата на омега-3 жирними кислотами позитивно впливає на здоров'я мозку і серця.
Ці жирні кислоти можуть допомогти знизити кров'яний тиск, тригліцериди та послабити запалення - все це вважається попередниками хронічних проблем.
ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:
Що не можна забороняти дітям?
3 грубі помилки, які руйнують авторитет мами в очах дитини
Тушковане куряче філе з гарбузом в сметанному соусі