Цим рецидивним неврологічним станом страждає на землі близько 12% населення.
Вітаміни від мігрені
За оцінками фахівців, жінки від мігрені страждають утричі частіше, ніж чоловіки. Мігрень не просто біль голови. Він часто супроводжується іншими симптомами, такими як блювання, нудота, світлобоязнь і нестерпність звуків. В аптеці пропонують багато препаратів проти цього неврологічного стану, проте далеко не всі ефективні. А деякі можуть спричинити небажані побічні ефекти. Фахівці Американського фонду мігрені рекомендують застосовувати вітаміни і мінерали, які краще за інших можуть впоратися з болем.
Вітамін В2, або рибофлавін, бере участь у багатьох обмінних процесах в організмі. Дослідження показують, що він може відігравати значну роль у способах розвитку мігрені, зокрема тих, що пов’язані з окислювальним стресом.
Вчені провели наступний експеримент. Вони запропонували учасникам протягом трьох місяців приймати вітамін B2. Як показали результати, всі респонденти відзначили значне скорочення тривалості та частоти епізодів мігрені та пов’язаного з нею болем.
Вітамін D — ще один засіб проти сильного головного болю. Аналіз кількох досліджень показав, що приймання добавок вітаміну D значно знижує тривалість, тяжкість та частоту мігрені.
Магній — мінерал, який відіграє важливу роль у функціонуванні організму. Його дефіцит може спричинити мігрень. Тому фахівці радять застосовувати харчові добавки з магнієм для профілактики.
ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:
Стать майбутньої дитини можна вирахувати за іменами батьків
Топ-3 речі з дитинства, які батькам варто зберегти на згадку своїм дітям
Легендарний вафельний торт буде ще смачнішим з цим рецептом (відео)
Вареники по-полтавськи - наче пухкі хмаринки з начинкою