Ця вправа стала відомою завдяки Арнольду Шварценеггеру.
Вправа для плоского живота
Під час її виконання треба зробити глибокий вдих, після чого затримати дихання і втягнути живіт, а потім видихнути. Це дозволяє тонізувати м’язи живота, особливо поперечні, та запобігти появі зайвої ваги в районі талії.
Джерела абдомінального вакууму сягають своїм корінням в практики йоги, які використовувалися не тільки для поліпшення зовнішнього вигляду, але і для посилення внутрішньої енергії. Однак перевагою такої вправи є поглиблене тренування м’язів живота.
Це показали й проведені дослідження, результати яких були опубліковані в Journal of Physical Therapy Science («Журнал фізіотерапевтичної науки»). Відповідно до них, абдомінальний вакуум сприяє зміцненню глибоких м’язів преса, що покращує загальне самопочуття та поставу. Це може зменшити ризик виникнення болю в спині.
На відміну від класичного черевного преса, «вакуум» живота не має великого навантаження на спину або шийний відділ. А щоденні тренування з ним допомагають наситити мозок киснем, що допомагає заспокоїти нервову систему. Нарешті, абдомінальний вакуум може допомогти у разі подразненого кишківника, оскільки стимулює перистальтику.
ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:
Стать майбутньої дитини можна вирахувати за іменами батьків
Топ-3 речі з дитинства, які батькам варто зберегти на згадку своїм дітям
Легендарний вафельний торт буде ще смачнішим з цим рецептом (відео)
Вареники по-полтавськи - наче пухкі хмаринки з начинкою