Молокочай підходить тим, хто не страждає індивідуальною переносимістю молока, і не має інших протипоказань за станом здоров'я. Так само молокочай може знизити артеріальний тиск, що слід враховувати людям з гіпотонією.
Влаштовувати розвантажувальний день на молокочай найкраще в один з вихідних днів, раз в тиждень. Молокочай оптимізує засвоєння корисних властивостей молока і чаю, нейтралізуючи, в той же час, їх не дуже корисні фактори. Для приготування молокочая ідеально підходить зелений крупнолистовий чай, але, при бажанні, його можна замінити чорним, або ж іншими сумішами чаїв. Молоко підходить будь-яке, але краще зупинити свій вибір на молоці зі зниженою жирністю.
Існують два способи приготування молокочая:1. Розігріти 1 літр молока до температури 70 градусів, висипати в нього 2-3 чайні ложки сухого зеленого чаю. Настояти близько 20 хвилин, процідити через ситечко.
2. У заварювальному чайнику заварити чай звичним способом - 1 чайна ложка чаю на 100 мілілітрів окропу. Після настоювання розбавляти в чашці молоком з співвідношенні 1: 1.
ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Лептин - гормон голоду і його роль у схудненніВживати чай можна в будь-якому вигляді - холодному, гарячому; за день необхідно випити 1,5 літра, кожні 2 години по 250 мілілітрів.
Крім молокочая необхідно вживання питної води без газу, в обсязі до 2-х літрів.