Як же їсти і не поправлятися? Жінка радить притримуватися таких правил:
Не забувати про воду! Пам'ятайте, часто ми плутаємо голод і спрагу. Привчіть себе у випадку гострого нападу голоду випивати спочатку стакан негазованої води кімнатної температури. Найчастіше це з успіхом замінює трапезу.
Не вийшло? Спробуйте випити склянку кефіру або теплого молока із чайною ложкою меду. А ось про сік, чай, каву краще забути, часто вони тільки стимулюють апетит.
Якщо і це не вийшло, то за годину-дві до сну можна з'їсти шматочок нежирного м'яса з овочами, нічого страшного не станеться. Перед сном можна приготувати смачну закуску з 50 г сиру, відвареної гречки, ряжанки і пари ложок мюслів. Її калорійність всього 130 ккал.
ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Продукти, які викликають у людини звиканняЧим більше компонентів в ваших стравах, тим різноманітніші їхні смакові поєднання, і тим повільніше ви їсте. Тобто ви наїдаєтеся меншою кількістю їжі. Переїдання зазвичай буває пов'язане із смаковою одноманітністю. Ми швидко звикаємо до їжі і забуваємо про неї, а значить, не помічаємо кількість з'їденого. Щоб урізноманітнити страву, поєднуйте в ній відразу кілька видів овочів і т.д.
Не додавайте спеції та прянощі в страву під час останнього прийому їжі - вони загострюють почуття голоду, підсилюють апетит.
Заспокоїтися і знизити потребу в їжі також допомагають процедури для тіла, наприклад, ванна з ароматичними маслами, масаж і душ. Вони викликають приємні відчуття, а значить, знижують необхідність "їстівного" задоволення.