Тим не менше, фахівці сходяться на думці, що таке бажання є нездоровим і свідчить про проблеми в організмі. Це може мати неприємні наслідки для психічного і фізичного здоров'я.
ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Переїдання: основні причиниПостійне відчуття голоду – це може бути наслідком як і порушеного режиму дня так, і хвороби. Є декілька найбільш розповсюджених причин. Розберемо їх детальніше.
Захворювання шлунково-кишкового трактуОдна із найбільш поширених причин, неконтрольовано виробляється шлунковий сік. Якщо вам режим дня не порушений і ви не працюєте ночами, варто звернутись до гастроентеролога.
Психологічні проблемиМожуть бути різними: відчуття невдоволення, перезбудження, стрес, прихована депресія. Смачна їжа в будь-який час може підняти настрій, допомогти відволіктись від поганих думок.
Гормональні порушенняВ сучасному суспільстві досить поширеним явищем є ненормований робочий день, потреба працювати вночі. Організм повинен пристосовуватись до таких умов, що суттєво вплине на роботу біологічного годинника і ендокринної системи. В звичайному стані, в денний час активний гормон лептин, що викликає відчуття голоду. В темну пору активізується інший гормон – меланін, що відповідає якість сну.