За словами Бабич, багаті вітамінами і антиоксидантами помідори є антивіковим продуктом, який уповільнює старіння клітин організму. Зокрема, за рахунок вмісту вітамінів А і С томати активізують процес виведення токсинів з організму, дають ефект профілактики розсіяного склерозу, деменції та хвороби Альцгеймера.
Особлива цінність помідорів полягає в їх протизапальній дії - при регулярному включенні в раціон цих овочів знижується ризик розвитку ракових пухлин.
ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Хвороби, які лікують помідори"Звичайно, одних помідорів для протидії раку недостатньо. Але вчені давно помітили, що, наприклад, при частому вживанні томатів істотно знижується. ризик раку передміхурової залози, а також зменшується ймовірність розвитку раку легенів, підшлункової залози і молочної залози", - повідомила лікар.
Крім цього помідори корисні для зниження в організмі рівня "поганого" холестерину, а також в якості "ліки" для кісток, що захищає їх від ослаблення і ламкості. Експерт зазначила, що за рахунок багатого вмісту антиоксидантів і лікопіну помідори допомагають уникнути небажаних змін в кістковій тканині, в тому числі асоційованих зі старінням. Тому вчені радять включати помідори в раціон харчування тим, хто страждає на остеопороз, а також жінкам під час менопаузи.