Глінтвейн має низку корисних властивостей: підвищує імунітет, знімає напругу після навантажень і навіть покращує стан судин в організмі
3 простих способи приготування глінтвейну
З вина та прянощів створюємо затишний вечір
Осінь - чудовий час, щоб укутатися в теплий плед, взяти книгу в руки і випити чогось незвичайного. Настав момент начарувати глінтвейн – напій для домашніх одиноких вечорів або затишних посиденьок із друзями.
Зараз є безліч варіацій приготування глінтвейну. Існує навіть безалкогольний варіант, що підходить навіть дітям.
Рекомендується до глінтвейну приготувати закуску у вигляді дрібних смажених ковбасок або сиру. Для ласунів більше підійде імбирне печиво, традиційний штрудель чи горіхи. Глінтвейн має низку корисних властивостей: підвищує імунітет, знімає напругу після навантажень та покращує стан судин в організмі. Але зловживати їм все ж таки не варто.
Примітка: еліксир слід пити обов'язково гарячим!
Класичний рецепт приготування глінтвейну
Найкраще взяти сухе червоне вино і налити в невелику каструлю. Поставити на плиту і, не доводячи до кипіння, додати туди дві палички кориці, 1 столову ложку цукру і 4-5 штучок гвоздики. Дерев'яною лопаткою іноді помішувати вміст каструлі. Подавати глінтвейн слід у прозорих високих келихах.
Глінтвейн із білого вина
Гарячий напій, виготовлений на білому вині, наповнює вас енергією та тонізує організм. Рецепт досить простий. Необхідно взяти апельсини та яблука, нарізати їх на невеликі часточки і покласти в ємність, де готуватиметься глінтвейн. Додати туди 1 столову ложку меду та кілька листків м'яти. Потім поставити на плиту і дати нагрітися до бульбашок. Під кришкою дати наполягати напою 10 хвилин і обов'язково процідити.
Рецепт солодкого глінтвейну
Існує і шоколадний глінтвейн.
Необхідно налити в каструлю 500 мл води та покласти туди 1 столову ложку какао-порошку, цукор, бадьян та 2 палички кориці. Потім довести до кипіння та зняти з вогню. Потім додаємо 70-відсотковий чорний шоколад і збиваємо міксером вміст. Насамкінець наливаємо червоне вино, і даємо настоятися 10 хвилин. Краще подавати теплим, а чи не гарячим.
ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:
9 запитань, які допоможуть зрозуміти, що дитина думає про маму