Переважно його використовують для суші, але подекуди вживають і з іншою їжею.
соєвий соус
Помірне споживання соєвого соусу, якщо він виготовлений з натуральних інгредієнтів, не має негативного впливу на організм. Однак зловживати соусом не слід.
У соусі є антиоксиданти, що протидіють старінню клітин, цукри з пребіотичним ефектом (позитивно впливають на мікрофлору кишківника, що допомагає організму боротися з деякими інфекціями та бактеріями, сприяє покращенню травлення).
Геністеїн, що є у складі соєвого соусу, уповільнює вимивання кальцію з кісток, що є профілактикою остеопорозу. Соєвий соус містить вітаміни А, С, D, групи В і зовсім не має холестерину.
З енергетичної точки зору соєвий соус досить легкий. Він містить трохи білка та простих вуглеводів, а також мінеральні речовини. Основна їх частина – це натрій та хлор, калій, кальцій, залізо. Велика кількість натрію в соєвому соусі може стати протипоказанням до його застосування – у ряді видів соусу одна ложка може покривати добову потребу в натрії.
Соєвий соус містить велику кількість амінів (зокрема, гістаміну та тираміну), надлишок яких може негативно позначитися на здоров'ї.
Тому вживайте цей продукт з розумом, і він піде на користь.
ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:
Чому мамам хлопчиків дуже пощастило?
Чи можна гуляти дитині з температурою?
Легендарний вафельний торт буде ще смачнішим з цим рецептом (відео)
Вареники по-полтавськи - наче пухкі хмаринки з начинкою