Вже давно час зруйнувати ці вірування, котрі не мають нічого спільного з правдою.
суші
1. Прийнято відносити суші та роли до дієтичної їжі. Це не зовсім так. Самі собою страви з суші-мереж дуже низькокалорійні. Однак у соєвому соусі, без якого жодна трапеза з ролами не обходиться, міститься неабияка частка солі. Тому навіть стандартна порція ролів, щедро полита соєвим соусом, може задовольнити добову потребу нашого організму в солі. Враховуючи, що сіль також надходить до нас з інших продуктів, великий ризик заробити надлишок цієї речовини. Ні для кого не секрет, якими неприємними наслідками це загрожує.
2. Про щоденні обов'язкові 1,5 літри води чули всі. Не обов'язково вливати питну воду склянками, всіма силами прагнучи досягти потрібного показника. Пийте, коли відчуваєте спрагу. Адже саме так організм показує вам, що запаси води добігають кінця. І не забувайте, що вода потрапляє в організм з кавою та чаєм, супами, фруктами та овочами. Ось якраз останніх можна і треба їсти вдосталь.
3. Незвичайний колір тростинного цукру змушує деяких наділяти його особливими лікувальними властивостями. Насправді, це природний колір неочищеного цукру. Виглядає він так завдяки патоці. Патока ж надає карамельний запах і малу дещицю кальцію, заліза, калію та магнію. На ці корисні речовини зазвичай і сподіваються адепти коричневого цукру. Однак їх концентрація в ньому настільки мала, що нею можна спокійно знехтувати.
4. У повністю натуральному, позбавленому консервантів соці ви не знайдете також корисних вітамінів і ферментів. Вони були витравлені під час промислової пастеризації. Натомість у них повно цукру. Тому свіжі соки найкраще готувати самостійно.
5. Пастеризація ж знищує всі бактерії – і цілющі і ні – у біойогуртах. Плюсуючи до складу велику кількість цукру та барвників, розуміємо, що всі йогурти однаково не корисні.
А який з цих міфів став відкриттям власне для вас?
ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:
Шкідливі гігієнічні звички, до яких ми привчаємо дітей
Чому діти не сплять ночами?
Легендарний вафельний торт буде ще смачнішим з цим рецептом (відео)
Вареники по-полтавськи - наче пухкі хмаринки з начинкою