Кабачок - чи не найпершим потрапляє на прилавки та ринки. Він має приємний смак та з нього можна приготувати безліч страв. Детальніше читайте у "Країні Здоров'я".
Кабачок багатий фолієвою кислотою
Лікарі та дієтологи радять робити з кабачка... смузі! Так ви отримаєте 5 переваг, які б не замітили під час вживання термічно обробленого овоча.
Нейтральний смак. Овоч багатий клітковиною і безліччю вітамінів, а також він не має яскраво вираженого смаку. Тому кабачок може стати прекрасною основою для будь-якого смузі. Змішайте кабачок з ягодами — і коктейль матиме ягідний смак, змішайте з апельсином і манго — і отримаєте екзотичний смак.
Це корисно для мозку. Марганець, що входить до складу жовтого кабачка, сприяє кращій роботі мозку і покращує пам'ять. Також цей компонент швидше загоює рани.
Кабачок ніжний. Смузі з жовтого кабачка виходить набагато ніжніше, аніж з банана. Приємна, соковита і кремоподібна консистенція забезпечується високим вмістом клітковини і низьким вмістом цукру. Крім того, кабачок багатий калієм і вітаміном C.
Це корисно для зору. Жовтий кабачок, або літній гарбуз, містить антиоксиданти лютеїн і зеаксантин, які корисні для зору. В основному, ці компоненти сконцентровані в шкірці кабачка, тому очищати овоч не слід, потрібно лише добре його промити.
Жовтий кабачок багатий фолатами. Фолати, або фолієва кислота, покращує стан кровоносної та імунної систем, сприяє життєздатності сперматозоїдів і знижує ризик виникнення раку товстої кишки.
ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:
Що не можна забороняти дітям?
3 грубі помилки, які руйнують авторитет мами в очах дитини
Тушковане куряче філе з гарбузом в сметанному соусі