Нас цікавлять насамперед вітаміни групи D-D3, Е, К. Основний дефіцит припадає на D3 — це має величезні негативні наслідки. Найбагатше джерело цих корисних речовин — олія, печінка тріски та будь-які жирні сорти риби. ⠀ Усього 10 г олії печінки тріски на добу достатньо, щоб мінімізувати дефіцити. Це стосується і жиророзчинних вітамінів і Омега-3. Тут важливо зазначити, що саме жири є головною умовою для безперебійної роботи гормональної системи. Без жирів що неспроможні нормально утворюватися статеві гормони.
Багато жінок у гонитві за стрункістю відмовляються від корисних жирів, чим завдають своєму здоров'ю непоправної шкоди. Відмовлятися треба не від жирів, а від надлишку вуглеводів! Відсутність жирів збиває менструальний цикл, погано позначається на стані нігтів та волосся.
Другий важливий напрямок – це елементи, що впливають на роботу щитоподібної залози: йод, цинк та селен. Приймати їх слід постійно, дозування призначає лікар. ⠀ І третій напрямок - мінерали: калій, магній, натрій. Достатня кількість цих речовин допоможе вирішити проблеми набряклості, нормалізувати роботу лімфи, зникнуть судоми. Працездатність покращиться.
ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:
Стать майбутньої дитини можна вирахувати за іменами батьків
Топ-3 речі з дитинства, які батькам варто зберегти на згадку своїм дітям
Легендарний вафельний торт буде ще смачнішим з цим рецептом (відео)
Вареники по-полтавськи - наче пухкі хмаринки з начинкою