Для покращення роботи кишківника в харчування обов'язково слід включати горіхи, особливо волоські, оскільки вони багаті на йод, магній і залізо. Олія волоського горіха обволікає стінки стравоходу та шлунка, захищаючи їх від подразнення. Смачний і ароматний мигдаль усуває печію і загоює мікротріщини на стінках слизових оболонок, без нього теж не обійтися. Арахіс лікує закрепи, фісташки мають протизапальні властивості. Кешью славиться своєю антимікробною дією, а фундук блокує зайве вироблення холестерину.
Бразильський горіх багатий на клітковину, пекани рекомендують їсти при колітах і гастритах, а улюблені всіма кедрові горішки нормалізують роботу травної системи, очищаючи кишківник від шкідливих токсинів.
Горіхова норма на день - 30 г. Цього цілком достатньо, щоб отримати щедру порцію необхідних мікроелементів, рослинного білка та цінних жирних кислот. Їсти горіхи краще сирими, перед вживанням їх можна замочити на 4-8 годин у воді кімнатної температури. Їсти горішки найкраще з овочами чи фруктами у складі салатів, додавати їх у випічку, каші та десерти.
А який ваш улюблений горіх?
ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:
Чи можна гуляти дитині з температурою?
Як полегшити коліки в новонародженого?
Легендарний вафельний торт буде ще смачнішим з цим рецептом (відео)
Вареники по-полтавськи - наче пухкі хмаринки з начинкою